FUNDACJA EMAS

woman, dance, sea

Staże dla lekarzy

Koordynujemy staże zawodowe oraz szkoleń dla kadry medycznej w klinikach w Izraelu.

Leczenie w Izraelu

Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów na leczenie do Izraela

Free stock photo of analysis, anatomy, brain

Izraelska medycyna w Polsce

Wdrażamy najnowsze osiągnięcia izraelskiej medycyny w Polsce

Naszą misją jest kompleksowa ochrona Twojego zdrowia

Zarząd fundacji

Elena Malt

Prezes

Rita Tagger

Zastępca prezesa

Marek Szczukowski

Dyrektor

O fundacji EMAS

GŁÓWNYM CELEM FUNDACJI JEST MIĘDZYNARODOWA OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA.

Fundacja EMAS to organizacja, która zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów na leczenie do Izraela oraz koordynowaniem staży zawodowych oraz szkoleń dla kadry medycznej w klinikach w Izraelu. Fundacja jest partnerem ponad 20 publicznych i prywatnych renomowanych klinik oraz ośrodków medycznych w Izraelu. Współpracujemy z ponad 200 lekarzami, w tym z najlepszymi izraelskimi specjalistami o światowej sławie.

Izrael jest znany ze swoich osiągnięć w dziedzinie medycyny i innowacji medycznych. W Izraelu pacjenci mają dostęp do najnowszych osiągnięć medycznych i mają możliwość leczenia przez najlepszych specjalistów.

Głównym obszarem działalności fundacji jest turystyka medyczna. Oferujemy kompleksową organizację wyjazdów na leczenie do Izraela. Pomagamy w rezerwacji biletów lotniczych, transfery z lotniska do kliniki oraz zakwaterowanie dla pacjentów i ich opiekunów. Koordynujemy również cały proces leczenia, zapewniając opiekę lekarzy i personelu medycznego w trakcie całego pobytu w Izraelu.

Fundacja EMAS działa z myślą o pacjentach i ich zdrowiu. Dzięki nam pacjenci mają dostęp do najlepszych specjalistów i najnowszych osiągnięć medycznych. Nasza misja to zapewnić pacjentom pełne wsparcie i pomoc w trudnych chwilach. Wierzymy, że nasza działalność przyczynia się do poprawy stanu zdrowia pacjentów i zwiększenia ich szans na zdrowe życie.

KRS: 0001043012     NIP: 9581734960