Chirurgia układu pokarmowego i gastroonkologia

Leczenie gastro-onkologiczne w Izraelu

Izraelskie ośrodki medyczne wykonują zabiegi w pełnym zakresie narządów jamy brzusznej, w tym jelit, wątroby, żołądka, przełyku, trzustki itp. W Izraelu z powodzeniem wykonywane są zarówno operacje brzuszne, jak i małoinwazyjne. W celu zachowania jakości życia pacjenta preferowane jest to drugie rozwiązanie. Oznacza to, że gdy tylko jest to możliwe, izraelscy chirurdzy zawsze przeprowadzają operację laparoskopową. Zmniejszy to objawy pooperacyjne i skróci okres rekonwalescencji. Decyzję o metodzie podejmuje chirurg prowadzący na podstawie wyników badań diagnostycznych.

Izraelskie szpitale są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i lecznicze, co pozwala im świadczyć usługi na światowym poziomie. Doświadczeni izraelscy chirurdzy, absolwenci prestiżowych uczelni regularnie uczestniczą w zaawansowanych szkoleniach w najlepszych ośrodkach świata i biorą udział w opracowywaniu nowych technologii i metod leczenia. Wszystko to pomaga zminimalizować ryzyko dla pacjentów wymagających operacji brzusznej w Izraelu.

Przykładowe terapie

Chirurgia brzuszna w Izraelu

Chirurgia brzuszna to termin określający chirurgiczne leczenie chorób narządów i ścian jamy brzusznej. Operacja brzuszna może być wymagana w przypadku niedrożności jelit, niektórych chorób zakaźnych lub zapalnych oraz guzów brzucha, w tym nowotworów złośliwych.

Rak układu pokarmowego

Rak układu pokarmowego jest jedną z najczęstszych przyczyn zgonów z powodu nowotworów. Dzieje się tak dlatego, że nowotwory złośliwe układu pokarmowego mają tendencję do szybkiego tworzenia przerzutów. Z tego powodu są one zwykle wykrywane w późnym stadium, gdy stan pacjenta jest już ciężki.

Leczenie przewodu pokarmowego w Izraelu

Oddziały gastroenterologii wiodących ośrodków medycznych w Izraelu oferują skuteczne leczenie wszystkich rodzajów chorób przewodu pokarmowego. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez czołowych specjalistów, z wykorzystaniem innowacyjnych protokołów leczenia i technologii. Leczenie gastryczne w Izraelu to skuteczny sposób na odzyskanie zdrowia.

Leczenie raka jelita grubego w Izraelu

Rak jelita grubego charakteryzuje się powolnym wzrostem i opóźnionym wystąpieniem objawów klinicznych. Zaznaczone objawy choroby pojawiają się, gdy guz osiąga duże rozmiary. Jednym z pierwszych objawów jest wypływ śluzu z odbytu, a następnie krew i ropa.

Leczenie raka trzustki w Izraelu

Rak trzustki dotyka przede wszystkim ludzi starszych, głównie mężczyzn. Objawy raka trzustki często nie są specyficzne ani wyraźne, dlatego guz jest często późno wykrywany.

Leczenie raka wątroby w Izraelu

Rak wątroby to nowotwór, który powstał w wątrobie lub strukturach wątroby albo który dał przerzuty z innego guza do wątroby; drugi rodzaj jest częstszy.

Leczenie raka jelita grubego w Izraelu

Rak jelita grubego to złośliwy nowotwór, który może powstać w każdej części jelita grubego lub w odbytnicy (końcowe skrócenie jelita grubego).

Leczenie raka pęcherzyka żółciowego w Izraelu

Rak pęcherzyka żółciowego jest zwykle subtelny i bez oczywistych objawów. Pacjenci zwykle skarżą się na łagodny, tępy, stały ból w prawym podżebrzu, lekką żółtaczkę skóry, zmniejszenie apetytu i utratę masy ciała.

Leczenie raka żołądka w Izraelu

Jeszcze kilka lat temu diagnoza raka żołądka brzmiała jak wyrok. Obecnie opracowano doskonałe metody leczenia chirurgicznego i chemioterapii, co daje chorym dobre rokowanie.

Leczenie raka dwunastnicy w Izraelu

Rak dwunastnicy występuje rzadziej niż inne nowotwory narządów trawiennych. W około 20% przypadków występują przerzuty i to najczęściej do trzustki i krezki. Jeśli zatem podejrzewasz u siebie guza, powinieneś jak najszybciej poddać się badaniu.

Leczenie przepukliny pachwinowej w Izraelu

Przepuklina pachwinowa to nieprawidłowe wypuklenie otrzewnej w jamie kanału pachwinowego. Patologia ta znacznie częściej występuje u mężczyzn niż u kobiet.

Leczenie hemoroidów w Izraelu

Hemoroidy są uważane za najbardziej rozpowszechnioną chorobę na naszej planecie. Na 10 osób – 8 ma problemy związane z poszerzeniem żył hemoroidalnych. Leczenie hemoroidów w Izraelu wyeliminuje ból, dyskomfort i krwawienie oraz przywróci Cię do normalnego życia!

Leczenie raka przełyku w Izraelu

Rak przełyku jest agresywnym nowotworem z częstymi wczesnymi przerzutami, leczenie raka przełyku w Izraelu prowadzone jest w najlepszych klinikach w kraju przez specjalistów o światowej renomie.