Ginekologia i onkologia ginekologiczna

Onkologia ginekologiczna i ginekologia w Izraelu to najbardziej doświadczeni lekarze i najnowsze metody diagnostyki i leczenia. Bogate doświadczenie izraelskich ginekologów w połączeniu z innowacyjnymi metodami i sprzętem pozwala tutejszym specjalistom skutecznie zwalczać wszystkie rodzaje chorób ginekologicznych i umożliwiać macierzyństwo kobietom, którym lekarze w innych krajach nie byli w stanie pomóc.

 

W izraelskich centrach medycznych można poddać się leczeniu chorób ginekologicznych, infekcji, patologii związanych z ciążą i porodem, zaburzeń hormonalnych, a także chorób onkologicznych układu moczowo-płciowego. Poza tym Izrael jest jednym ze światowych liderów w leczeniu niepłodności i procedurach IVF. Około 4% populacji kraju to dzieci z probówki.

 

Leczenie chorób ginekologicznych w Izraelu

Innowacyjne wyposażenie izraelskich klinik pozwala specjalistom na przeprowadzenie dokładnego badania i postawienie trafnej diagnozy nawet we wczesnym stadium choroby. W trakcie leczenia izraelscy ginekolodzy wykorzystują najbardziej innowacyjne metody i technologie.

 

Należy zaznaczyć, że w przypadku konieczności interwencji chirurgicznej izraelscy specjaliści zawsze decydują się na zabieg małoinwazyjny. Dlatego guzy jajnika, różne patologie macicy, endometrioza, niedrożność jajowodów itp. będą leczone z dostępu laparoskopowego lub przezpochwowego. Dzięki temu nie tylko skrócimy czas rekonwalescencji, ale także zapobiegniemy powstawaniu blizn. Operacja brzuszna jest wykonywana bardzo rzadko – tylko wtedy, gdy inne metody interwencji nie są możliwe.

 

Ponadto tutejsi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zachować płodność pacjentki – nawet w przypadku choroby nowotworowej.

Przykładowe terapie

Krioprezerwacja oocytów w Izraelu

Zamrażanie jaj jest wykonywane przez światowej klasy izraelskich lekarzy zajmujących się płodnością, posiadających duże doświadczenie w tej dziedzinie. O sukcesie stosowanej metodologii świadczy fakt, że 90% niezamrożonych jaj okazuje się nadawać do zapłodnienia!

Leczenie raka jajnika w Izraelu

Jeśli diagnoza zostanie potwierdzona, leczenie raka jajnika w Izraelu odbywa się dwoma głównymi metodami: operacja, po której następuje 6 kursów chemioterapii, lub trzy kursy chemioterapii, po których następuje operacja i kolejne trzy kursy chemioterapii.

Leczenie raka szyjki macicy w Izraelu

Rak szyjki macicy jest najczęstszą chorobą układu rozrodczego kobiety. Występuje częściej u kobiet w wieku 35-55 lat, a obecnie udowodniono związek między zakażeniem wirusem brodawczaka a rozwojem choroby. Metoda leczenia raka szyjki macicy w Izraelu zależy od wyników badania. W pewnych wskazaniach młode kobiety mogą poddać się operacji, która uratuje im możliwość rodzenia w przyszłości.

Leczenie raka macicy w Izraelu

Leczenie raka szyjki macicy w Izraelu odbywa się w izraelskim Assuta Tel Aviv Medical Center, najnowocześniejszym szpitalu chirurgicznym. Jeśli pacjentka chce urodzić w najbliższym czasie, przy braku przeciwwskazań, zostanie jej przepisana skojarzona kuracja hormonalna, po której nastąpi naturalne lub sztuczne zapłodnienie.

Leczenie wypadania macicy w Izraelu

Jeśli nie zostanie podjęte leczenie w odpowiednim okresie, wypadnięta macica może powodować dyskomfort i złe samopoczucie w okolicy krocza, utrudniając wykonywanie jakiejkolwiek aktywności fizycznej i uniemożliwiając intymność seksualną. Nie trać czasu i nie czekaj, aż sytuacja się pogorszy. Uzyskaj pomoc już teraz!

Leczenie mięśniaka macicy w Izraelu

Mięśniak macicy to łagodny guz macicy, powstający w wyniku spontanicznego podziału komórek. Statystycznie mięśniak macicy jest diagnozowany u 20% kobiet po 30 roku życia. Często kobiety wpadają w panikę, gdy słyszą diagnozę, ale nie warto. Mięśniak, jak każda choroba, jest nieprzyjemny, ale nie ma związku z rakiem.

Leczenie torbieli jajników w Izraelu

Torbiel jajnika to pusta masa wypełniona płynem. Torbiel zwykle rozwija się z dojrzewającego pęcherzyka. Większość torbieli nie jest groźna i ustępuje samoistnie, jednak nawet w przypadku torbieli czynnościowej możliwe są powikłania: pęknięcie lub skręcenie – co może spowodować krwawienie wewnętrzne.

Wsparcie

24/h

Wsparcie

pacjenta

Napisz do nas, pomożemy